KDO JSEM JA A KDO JSI TY

V jakých tématech ovlivňuji svět a v jakých on mě?

"Kdo jsem já a kdo jsi Ty? Co cítím já, co cítíš Ty? Co jsou moje emoce a co Tvoje? Jsem nervózní já, nebo Ty? Přemýšlím nad svými tématy, nebo nad Tvými? Spěchám já, nebo Ty? Mám strach a obavy já, nebo Ty? Z čeho pramení moje nemoc? Co když ji přebírám z Tebe? Jdu svoji cestou, nebo následuji Tvoji? Dělám věci, co baví mě, nebo co baví Tebe? Vyjadřuji sebe sama, nebo jsem se přeměnila k obrazu Tvému? Co mě inspiruje? Co inspiruje Tebe? Zůstávám věrná sama sobě a dokážu rozpoznat, co patří Tobě? Vím co chci já a co už je Tvé přání? Zachovávám si svoji unikátnost nehledě na Tebe?
Jak mohu zůstat ve svém nitru?
Jak mohu rozpoznat, co je moje?
Jak mohu využít naplno své dary a talenty?"

Pokud s vámi tyto otázky rezonují, přednáška je pro vás vhodná.

Obsah této přednášky je především praktický a informační.

Mým záměrem je vás více seznámit s vaší bytostí a vyjasnit, kdo jste vy a kdo druzí. Ukázat vám možnosti, jak se vyznat v tom, co je vaše a co není. Zároveň si přeji vás podpořit a posílit, abyste se zbavili ve svém životě všeho, co vám nepatří. A propustili naučené, nefunkční vzorce, které vás jen zatěžují a odvrací od svobodného života, který vám patří.

Doporučuji a prosím vás všechny účastníky, aby jste si vygenerovali svoji mapu genetického kódu i jedné osoby ze svého života, která vás nejvíce ovlivňuje. Prosím, tyto mapy si vytiskněte a přineste na přednášku, budeme s nimi pracovat. Mapy je možné si vygenerovat: ZDE.


Přednášející: Mgr. Daniela Boháčová

Vstupné: 490 Kč jednotlivec / 290 Kč za osobu (při příchodu ve dvojici nebo při opakování přednášky)

Termín: klikněte ZDE

Délka přednášky: 120 - 150 minut

Místo: Víno-klub Brno / Yacht Café Brno
Třída kapitána Jaroše 28, 60200 Brno