ROK 2027. CO NÁS ČEKÁ? Rozhovor s Romanem Miklušem

19.11.2018

Blíží se rok 2027 a s ním mnoho změn. Jsme dostatečně připraveni? Co se bude dít?


1, Romane, velmi si cením Tvojí lásky ke studiu, vědě a bádání do detailu.  Jaké oblasti Tě nejvíce zajímají a proč?

Vždy mě zajímala skutečná podstata věcí, jak a proč se dějí. Ještě více mě, ale zajímají konkrétní fakta ve vztahu ke mně, společnosti, událostem. Proto mě od samého počátku zaujal Human Design, věda o lidské odlišnosti. Každý člověk je unikátní a jedinečný. Ano to slýcháváme často, jenže Human Design byla první věda, která naprosto přesně a detailně popsala můj genetický kód, mé dary a talenty, jak na úrovni těla, tak na úrovni osobnosti. A co víc, nejen že to dokáže popsat, ale dokonce přináší praktické návody a postupy, jak mechanicky správně postupovat v životě tak, aby člověk následoval svou vnitřní autoritu a ne ty vnější a rozhodoval se pro sebe správně a zdravě. Ty to koneckonců Danielo velmi dobře znáš a jsi odborníkem v této vědě. Jde zkrátka o praktické uplatnění v každodenním životě a když je člověk upřímně rozhodnutý se na cestu tohoto experimentu vydat, kvalitativně se mu zcela promění celý život. Osobní i profesní. No a díky té vědě jsem se také dozvěděl, že moje touha studovat a bádat, postavit si pevné základy na základě nich být v životě jak praktický, tak novátorsky inovativní, je mi vrozeně dána jako velký talent a dar.

Aby toho, ale nebylo málo do života se mi dostaly objevy maďarských vědců a lékařů o podstatě fungování zdravých buněk a celého lidského organizmu a tak není překvapením, že i zde bádám, skládám a přednáším vědecká fakta úžasné objevy, kterým mohu být svědkem.

A třetí velmi milovanou a ceněnou oblastí mého studia, jsou Úrovně Vědomí. Úžasné publikace a vědecké práce Sira Prof. Davida R. Hawkinse. To je na celý nový rozhovor. Ale vím, že toto je tvá milovaná oblast a tak bych raději udělal o tomto tématu rozhovor já s tebou. :-)2, Pořádáš přednášku "2027. Změna se blíží. Co nás čeká a nemine."     Co se na přednášce dozvíme?

No tak toto je přenáška, ke které jsem dozrával poměrně dlouho. Souvisí s první části mé předchozí odpovědi a tedy s vědou nazývanou Human Design. Robert Alan Krakower popsal enormní množství informací o podstatě vesmíru, globálního vědomí a cyklů tady na planetě Zemi. Dlouho jsem si lámal hlavu s tím, komu a jak to sdělit. Je to dech beroucí, jaké informace otevírající oči to jsou a jak je důležité o nich vědět. Pro světové vědce i obyčejné lidi. Nakonec jsem zvolil formu, která bude nejvíce srozumitelná široké veřejnosti. Tedy strukturovaný a navazující obsah. Začneme stručně o evoluci lidstva od neandrtálce po současného člověka. Pak představím krátce vědu Human Design, která je klíčová pro budoucí směřování lidstva. Budu hovořit o cyklech civilizace, epochách a obdobích. Detailně promluvím o současném období lidstva, které trvá 412 let od roku 1615 do roku 2027. Budu vysvětlovat proč jsme prošli takovým pokrokem ve vědě a technice, proč se otepluje planeta, proč máme jako lidé pocit, že se den zkracuje, kde jsme přišli o svou imunitu atd. a budu se také věnovat tomu co přijde od roku 2027 a potrvá až do roku 2439. Jaké to bude mít dopady na naše životy a uspořádání společnosti, ve které se budeme muset naučit žít.3, Proč jsi zvolil toto téma pro svoji přednášku?

Ve vzduchu, v přednášecích sálech, v televizi, na internetu je nekonečně informací, přednášek a dalších vzdělávacích materiálů, které se chvályhodně snaží přispět k praktické informovanosti. Bohužel 60% všech informací na internetu a ve sdělovacích prostředcích postrádá základní esenci a tou je pravda. RA (Robert Alan) dostal úžasné informace o skutečné podstatě vesmíru a mnoho jeho postulátů a tvrzení bylo později vědecky dokázáno a mnozí za ně získali Nobelovu cenu. Například opakovaně za NEUTRINA jako nejmenší částice hmoty. A já sám jsem ve svém experimentu, v životě na sobě, mých blízkých a klientech viděl tu dech beroucí přesnost dané vědy. Takže nebyla otázka jestli to téma někdy budu vůbec přednášet, ale kdy začnu a jak to prakticky podám.

Je nezbytné, aby se tyto pravdy dozvědělo co nejvíce lidí právě v této době, aby mohli zapracovat na svých darech a talentech a být připraveni na novou dobu, ve své vlastní individuální síle a prožili tak šťastný a plnohodnotný život.4, Co pokládáš jako nejdůležitější, aby si lidé z přednášky odnesli?

Je to několik věcí. Již v roce 1987 nám byla dána věda o genetickém kódu člověka (HUMAN DESIGN), která je tu proto, abychom se mohli konečně plně stát sami sebou a být sami sobě autoritou. Jsme pro to geneticky perfektně vybaveni, máme vzdělávací systém. Vnější autority, které nám vládly poslední stovky let již po roce 2027 nebudou fungovat. Blížíme se do doby individuality a ta změna bude poměrně nepříjemná. Ne pro ty kdo budou sami sebou a budou znát a využívat vlastní mechaniku rozhodování. Nebude pro ně tak obtížné žít šťastně a zdravě v nové době.

Lidé se také dozvědí proč a jak se dějí věci v našich životech a jak se s tím zdravě vyrovnat. To považuji za nejdůležitější vzkaz. Po roce 2027 už bude pozdě, ne pro ty co se teprve narodí, ale pro všechny narozené před rokem 2027. Bude za to moci jak jinak než evoluční mutace v našich genech.5, Co v životě nejvíce miluješ a čeho si vážíš?

Vážím si toho daru života samotného. Že jsem se mohl dozvědět, že naše tělo je život sám, je dokonale vybaveno nás vzít na cestu života a naše mysl je pasažér, který má pozorovat ty úžasné příběhy a ne se snažit diktovat životu, jak má vypadat. Miluji krásu přírody a ty radostné chvíle, kdy jsem sám se sebou v toku života, se svými blízkými, kdy je pozoruji jak žijí a prožívají naplno obyčejné okamžiky. jak jsem poznal ta nejsilnější přátelství plná souznění a pochopení. Jak konstruktivní úrovně vědomí dokáží tvarovat realitu a podporovat život. Jak každý z nás může ve zdánlivých maličkostech dokázat velké věci. Jak mnoho odhodlaných lidí, pionýrů vědy, messengerů předávalo odhodlaně důležité informace pro náš vývoj. Miluji a jsem vděčný za biofyzikální produkty, které léčí naše buňky a jsou příslibem zdravého života plného vědomých zážitků. Miluji krásné zdravé jídlo připravené lidskýma rukama, lahodné víno v kvalitní sklenici. A vlhkou trávu pod bosýma nohama uprostřed teplého letního rána a také osvěžující pocit čisté a zdravé vody na svém těle. To vše asi dohromady je velké bohatství, které nakonec přetrvá v globálním vědomí pro příští generace. Ze všeho nevíce si vážím odhalení pravd, o čem je vlastně život a co je v něm nejdůležitější. A to je: ŽÍT PRÁVĚ TEN svůj život poctivě, ohleduplně k sobě samému a laskavě k druhým a planetě. Jen pak se nám dostane všeho, čeho se nám má v tomto životě dostat a nesouvisí to vůbec nijak s tím co jsme tady ve hmotě vytvořili, jako jsou peníze, společenské postavení nebo vliv.

již brzy...

Rozhovor s Romanem Miklušem jsem vytvořila,

- protože ho považuji za velmi spolehlivého a schopného "získávače" informací 

- protože mu plně důvěřuji 

- protože si přeji, aby co nejvíce lidí mělo informace o roce 2027 

- protože se čas zrychluje a je dobré se připravit

Přijde rok 2027 a den, kdy se vše změní. Vše, co jsme doposud znali bude mít jiný odstín, strukturu, formu... Budeme dýchat stejný vzduch, ale přitom bude jiný. Budeme ve stejném prostředí, avšak ho budeme vnímat odlišně. Nefunkční vztahy a zdánlivě pevné struktury se pomalu rozpadnou v prach. Vše, co dávalo smysl, ale nebylo založené na pravdě nebude mít pro nás hodnotu. Tlak na výkon postupně nahradí existence. Lpění na detailech a logických faktech se posunou do...

Zaujala vás témata o roce 2027? 

Příjdete na Romanovu přednášku? 

Romanova 1. přednáška na téma roku 2027 je již za necelý týden. 

Podrobnosti najdete v termínech akcí.


Bylo mi ctí a velkou radostí pro vás vytvořit rozhovor s Romanem Miklušem 

a napsat za sebe pár slov na závěr.


Daniela Boháčová